Perlinės vestuvės

AUSTRIŲ DEGUSTACIJA PERLINIŲ VESTUVIŲ ŠVENTĖJE- ORIGINALI DOVANA JŪSŲ BRANGIAUSIEMS

Ruošiatės nuostabiai ir prasminga šventė- Perlinės vestuvės? Patikėkit, tikrai nebūtina dovanoti tūkstančius kainuojančio perlų vėrinio. Siūlome originaliai ir smagiai pasveikinti Jums brangiausią žmogų ir į perlų dovanojimą pažvelgti kūrybiškai. Tam puikiai pasitarnaus Austrių atidarymo ir degustavimo vakaras.

Austrės - gurmanų ypač vertinamas delikatesas. Sakoma, jog jos įkūnija pačios jūros skonį. Moliuskų geldelių atidarymas ir paruošimas vartoti - tai ištisa ceremonija, kurios metu Jums ir Jūsų svečiams papasakosime trumpą austrių istoriją, supažindinsime su naudojamais įrankiais, pateiksime įdomių faktų iš perlų istorijos, papasakosime kaip jie susidaro, leisime patiems pabandyti atverti šviežias geldeles ir, žinoma, ieškosime perlų bei mėgausimės subtiliais austrių skoniais.

Vakaro pabaigoje įteiksime sertifikatą, įrodantį, jog išklausėte austrių atidarymo pamoką. Jaunavedžiams įteiksime originalius, austrių geldelių medalius.

Vakaro metu sertifikuotas Prancūzijoje austrių atidarymo bei pateikimo vartoti specialistas naudoja aukščiausios kokybės įrankius bei dėvi drabužius su „austres.lt“ tematika, todėl Jūsų svečiai mėgausis ne tik gurmaniško skonio potyriais, bet ir stilinga, jaukia aplinka bei betarpišku bendravimu.

Pasinerkite į gurmanų lagūną kartu su „Austres.lt“!

 

Detalesnė informacija:

Renginio data ir vieta sutariama iš anksto

Renginio trukmė ~1-2 val.

Asmenų skaičius neribojamas

Kainos:

Austrės „Bretagne“ iš Prancūzijos, 1 vnt – 1,70 Eur (su PVM)

Austrių kiekis 4-5 vnt asmeniui

Personalo paslaugos 60 Eur (transporto išlaidos skaičiuojamos atskirai, 1 km kaina – 0,20 Eur + PVM)

Daugiau informacijos: www.austres.lt Tel. Nr. 869825166 El.p. info@austres.lt  www.facebook.com/austres.lt