Austrių vakarėlis

 

 

 

 

AUSTRIŲ VAKARĖLIS

                                                               

Esate gurmanas? Dievinate jūros gėrybes? Vertinate maisto kokybę, pateikimą ir išskirtinumą? Atsibodo įprastiniai vakarėliai ir norite išbandyti kažką naujo? Tuomet tai puiki proga būtent Jums - siūlome gurmanišką AUSTRIŲ VAKARĖLĮ Jūsų pasirinktoje aplinkoje!

 

Austrių vakarėlis gali vykti restorane „Yakata“, įsikūrusiame Kauno senamiestyje, Valančiaus g. 14. Erdvioje ir jaukioje konferencijų salėje gali tilpti net 20 – ies asmenų kompanija, taigi esant poreikiui, galėsite ramiai atsipalaiduoti dideliame draugų būryje. Jūsų patogumui austrių vakarėlį galime surengti ir bet kokioje kitoje aplinkoje: namuose, gryname ore ar tiesiog ten, kur pasirinksite. Mūsų užduotis – pasirūpinti, kad Jūs ir Jūsų draugai jaustųsi puikiai!

 

Austrių vakarėlio metu galėsite ne tik pasimėgauti išskirtiniu ir gurmanišku patiekalu tiesiai iš Prancūzijos, paskanauti prie jo puikiai derančiu šampanu, bet ir sužinosite daug įdomių ir naudingų faktų apie austres, jų kilmę, naudą, ypatingą skonį atskleidžiančius gėrimus bei tinkamą pateikimą. Jūsų akyse mūsų virtuvės meistras pademonstruos, kaip reikia teisingai atidaryti austrių geldeles.

 

 

 

Austrės - tai dietinis, subalansuotas ir nekaloringas produktas, gausus baltymų bei angliavandenių. Austrės - tai gurmaniškas ir visame pasaulyje geriausių virtuvės šefų vertinamas patiekalas,  kupinas organizmui naudingų medžiagų: cinko, geležies, magnio, vario, kalcio, natrio, jodo,  fluoro,  fosforo,  gliukozės, vitaminų А, В1, В2, В6, С, РР ir В12. Be to, austrėse yra vos 2 gramai riebalų, o 100 g. tėra 60-70 kalorijų. Austrės labai teigiamai veikia bendrą kūno būklę.

Austrių vakarėlio kaina* (4-6 asmenų grupei): nuo 100 Eur.*

Jūsų patogumui paruošime individualų meniu, kurį sudarysime pagal Jūsų pageidavimus bei galimybes.

* Galutinė kaina priklausys nuo Jūsų pageidaujamo meniu, dalyvių skaičiaus ir kitų Jūsų pageidavimų.

 

Kontaktai:

+370 698 25 166

www.austres.lt

El. paštas: info@austres.lt